KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy

Bohatý víkend v Trnave a Viničnom

V sobotu organizoval Sokol Pezinok v Trnave Majstrovstvá Slovenska v šprinte. Organizátori zmapovali krásny terén, ako stvorený na šprint, avšak staviteľ tratí bohužiaľ nevyužil možnosti priestoru a mapy. Trate tak boli úplný bežák z jedného konca Trnavy na druhý, bez zásadných volieb postupov. Našim pretekárom sa darilo, zlatú medailu si odniesol Adam Jonáš v M-18 E a Paulína Májová vo W 65-E. Striebrá sme mali hneď 3, avšak bronz žiadny. Striebornú medailu si vybehali Marian Dávidík v M 21-E (3. v celkovom poradí s nečlenmi SZOŠ), Karol Hierweg v M 45-E a Štefan Máj v M 65-E.
V nedeľu sa bežal long vo Viničnom, odkiaľ máme tiež viacero pódiových umiestnení. Terén bol náročný, s vysokým podrastom a ťažkými kontrolami. Svoje kategórie vyhrali Adam Jonáš (M18), Karol Hierweg (M45) a Paulína Májová (W65). Na druhom mieste sa umiestnili Martin Jonáš (M21E), Michal Stasz (M21D) a Peter Illés (M40). Tretie miesto obsadil Ďuri Horniak (M21B). Vyzdvihnúť možno hlavne výsledky v kategórii M 21-D, kde Majkl Stasz v tvrdej konkurencii vybojoval 2. miesto, avšak už nestačil na výborný výkon Drenča (TKE), ktorý vyhral túto prestížnu kategóriu.

Partner klubu

Klub orienťákov Bratislavy - KOBRA

Pod rovnicami 41, 841 04 Bratislava
Mobil: 0905 353379, 02/65425927
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy © 2019